עד 90% מערך הדירה

"הון עצמי" – כמה משמעויות מסתיר מאחוריו מושג זה. למעשה, עבור רבים, מדובר במגבלה של ממש בדרך לחלום הבית או הדירה.

במה בעצם מדובר? רכישת דירה באמצעות משכנתא שמעניקים הבנקים מחייבת הון עצמי ראשוני. גובה הסכום הזה משתנה, ותלוי במידה ניכרת בכללים שנקבעו על ידי הרגולטור, הלוא הוא בנק ישראל. אותו רגולטור הוא זה הקובע לבנקים את סכום ההלוואה שהם מורשים להעניק ללקוחות. נכון להיום, גובה ההלוואה שמאפשרים הבנקים למשכנתאות עומד על 70% מערך הדירה. המשמעות עבורכם – על ההון העצמי שלכם להיות כ-30% מערך הדירה או הבית.

מאחר שהעולם הפיננסי הוא עולם כה מורכב ומרתק, גם במקרה זה ישנן אפשרויות רבות לקבל משכנתא במימון גבוה, אפילו עד 90% מערכו של הנכס. אחת השיטות היא שימוש מושכל בפוליסת EMI. מדובר במוצר ביטוחי לכל דבר: חברת הביטוח מספקת לבנקים כיסוי פיננסי עבור אותם הפרשים בין ההון העצמי הנדרש מכם לבין סכום ההלוואה הכולל.
עם זאת, השימוש במוצר ביטוחי זה עולה ממון רב יחסית ומגיעה לשיעורים ניכרים יחסית מערך המשכנתא. לעיתים אף 4% ויותר מערכה! נוסף על כך, כל שינוי עתידי בהרכב המשכנתא גורר עמו הוצאות כספיות נוספות.


הפתרון: משכנתא במימון גבוה

"המומחים למשכנתאות" מציעים אלטרנטיבה חכמה, יעילה, בטוחה וכמובן – חסכונית במידה ניכרת. זאת בזכות שיטות פיננסיות שפיתחנו לאורך השנים ובזכות הקשרים המקצועיים עם המוסדות הפיננסיים. באופן זה, נוכל לספק לכם משכנתא במימון גבוה גם אם ברשותכם בסך הכל הון של 10% מערכה של הדירה.

כיצד עושים זאת? בפגישה עמכם, ולאחר לימוד מעמיק של יכולתכם, רצונכם ודרישותיכם, נרכיב עבורכם מסלול אישי הבנוי מהלוואות משלימות בתנאים נוחים. זאת לצד בחינה מדוקדקת של האופציות העומדות לרשותכם בבנקים השונים.

חשוב לדעת: כדי לשמור על האינטרסים של הלקוח, קבוצת "המומחים למשכנתאות" אינה זוכה לתגמול מבנק כזה או אחר או מכל מוסד פיננסי דומה. ההעדפה היא לצרכי הלקוח, לא לאלו של המערכת הבנקאית. כדי לבצע את פעילותינו בשקיפות מלאה, כאשר טובת הלקוח עומד לנגד עינינו, אנו גובים שכר טרחה עבור השירותים שלנו על פי קנה מידה אחד ויחיד: התוצאות שאנו משיגים עבורכם.

אז אם עד היום מגבלת ההון העצמי עמדה בפניכם כמכשול – חשוב לדעת שהפתרונות קיימים, ובית החלומות שלכם נמצא בהישג יד.

צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632
חייגו עכשיו 03-5502-632