אודות קובי הלוי

קובי הלוי, היזם הפיננסי שייסד את "המומחים למשכנתאות", הוא איש פיננסים רב-תחומי, בעל ניסיון עשיר ורב שנים. "תחום המשכנתאות והאשראי טומן בחובו גמישות בכל הקשור במציאת הפתרון הפיננסי המיטבי עבור לקוחותיי", מסביר הלוי. "וגמישות זו היא מוטיב חשוב שמנחה אותי לאורך השנים".

את "המומחים למשכנתאות" הקים במטרה להציע פתרונות פיננסיים כוללים ומקוריים המעניקים ללקוחות שקט נפשי לצד חסכון כספי ניכר.
מזה למעלה מחמש שנים, פועל קובי הלוי בתחום המשכנתאות, תוך למידה מתמדת של כל האפשרויות והמידע הגלומים בשוק, על מנת לבנות מודלים פיננסיים ייחודיים ה"תפורים" באופן אישי לצרכי הלקוחות של "המומחים למשכנתאות". זאת לצד היכרות ועבודה רבת שנים עם מקבלי ההחלטות והדרגים הבכירים בבנקים.

באופן טבעי, ארגון המצוי כל העת על "האצבע על הדופק" הפיננסי, טומן בחובו צוותים מקצועיים ממגוון תחומים משיקים. באופן זה, תחת ניצוחו של קובי הלוי פועלים משפטנים וכלכלנים מומחים, הנחשבים כעילית של תחום האשראי ומשכנתאות.

באופן זה, צוות "המומחים למשכנתאות" ממשיך להשקיע ללא לאות בשיפור מתמיד של השירות, המקצועיות והשקיפות מול הלקוחות הרבים, תוך פיתוח מגוון כלי עזר ייחודיים לטובת השקעות, מחקר ותפעול. "תפיסה זו מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו סל שירותים ומוצרים פיננסיים כולל ומקיף, המעניק להם פתרון כלכלי אישי – ובעיקר ממוקד - כמו גם להתאים את המוצרים ומדיניות ההשקעות לצרכים האישיים שלהם".


מעבר לתפקידו כיזם פיננסי ומנכ"ל "המומחים למשכנתאות", נחשב קובי הלוי מרצה מבוקש בכנסים רבים מתחומי הנדל"ן והמשכנתאות, בהם הוא חולק את הידע הרב שצבר במהלך השנים. אך הידע אינו רק תיאורטי כמובן. "כל לקוח הוא סיפור. סיפור אישי של צרכים, רצונות ואתגרים פיננסיים. ומכל לקוח אני לומד רבות. כדי 'לחשוב לקוח', עליך להקשיב ללקוח".

ניכר כי זו הסיבה שבעטיה זכה הלוי במוניטין שצבר עם השנים: טיפול וליווי אישי ומסור של הלקוחות, יחסי אנוש מעולים, חיבור מיידי עם אנשים והיכולת לראות את התמונה כולה.

"מלאכת ניהול המשכנתאות אינה נגמרת לרגע והאחריות הכרוכה בה כבדה מאוד. אנו מודעים היטב לאחריות זו ועושים את כל המאמצים לספק ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר לו הם ראויים".

צוותי "המומחים למשכנתאות" פועלים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, ובין הלקוחות מצויים עורכי דין, בנקאים ואף ידוענים מתחום הבידור והמוזיקה, בהם צביקה פיק, אריה וולניץ ורבים אחרים, שבחרו בקובי הלוי ללוותם בצעדיהם הכספיים ולנהל את נכסיהם הפיננסיים.

סל השירותים של "המומחים למשכנתאות" כולל, בין השאר:

■ מיחזור המשכנתא הקיימת וחיסכון של עד מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא.
■ פתיחת מסגרת ובניית מנגנונים בנקאיים לרכישה חדשה.
■ מעל ל- 75% אחוזי מימון ללא emi.
■ הסכמים דינמיים מהמתקדמים בתחום המשכנתאות.
■ ניהול אשראי מקצועי לאורך זמן.
■ הלוואות לכל מטרה בעלות של מימון משכנתאי.
■ ניתוח כדאיות של אפיקי השקעה.

הצוות המקצועי של ה"מומחים למשכנתאות" ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ופנייה.

ימי א-ה בין השעות 9:00-19:00
רח שטיבל 8, תל אביב
טלפון :052-5551992
פקס: 03-5510349
מייל: office@mexpert.co.il

חייגו עכשיו 03-5502-632