מועדון VIP המומחים למשכנתאות"מועדון לקוחות המומחים למשכנתאות"
הכרטיס שנותן למילה "הטבה" משמעות חדשה.

לשנות את החשיבה – ולחסוך בגדול...

מסתבר שכולם יכולים להרוויח, ובגדול! למעשה, אין טבעי מכך. צריך פשוט לשנות את החשיבה, ולפתע הדברים זוכים לקבל פרספקטיבה שונה, טבעית והוגנת יותר. וחשוב מכל: עם היגיון עסקי במלוא מובן המילה.

אני שמח להציג בפניכם חידוש של ממש בעולם העסקי המקומי: מועדון לקוחות המומחים למשכנתאות. שירות ייחודי זה מוענק כערך מוסף ללקוחות "המומחים למשכנתאות" בלבד.

הרי כולנו מעוניינים לחסוך וכמה שיותר: בהחזרי המשכנתא, בהלוואות השונות, ובכלל בהתנהלות החודשית, אז מדוע שלא נחסוך גם במעגלים הרחבים היותר של ההתנהלות שלנו?

על מאות הלקוחות שלנו נמנים הן אנשים פרטיים, הן בעלי מקצוע והן חברות הפועלות בענפים שונים ומגוונים. מה זה בעצם אומר? הלקוחות שלנו – איש-איש בתחומו - מהווים הון אנושי בעל ערך. והערך הזה אמור לחזור אליכם. כמה פשוט, כמה הגיוני.

הנה דוגמה: לקוח שלנו – עורך דין למשל – מוזמן להציע את שירותיו בהנחה אמיתית, לשאר חברי הלקוחות של "המומחים למשכנתאות". ואותו עורך דין, יוכל למשל להשתמש בשירותיו של קבלן שיפוצים, אף הוא לקוח שלנו, וכן הלאה.

הנוסחה: מלקוחות אל לקוחות, כולם מרוויחים! כולם חוסכים!

נותן השירות מרוויח פרסום אפקטיבי, ממוקד וחינמי בתוך הקבוצה המגובשת שלנו, ומקבל השירות מרוויח הנחה משמעותית או מבצעים שונים המיועדים רק לחברי מועדון "המומחים למשכנתאות".

עבורנו, מדובר במהלך מתבקש. מדוע? כמי שחרטו על דגלם את ערך החיסכון ללקוח לצד ערכי קהילתיות, החלטנו לעשות צעד ולהזמין אתכם לקחת חלק בקבוצה המתהווה של "המומחים למשכנתאות".

התפקיד שלנו הוא רק ליצור את הקשרים ביניכם, הלקוחות. באופן טבעי, ממוקד ואמיתי.


אנא שימו לב: ההטבות יינתנו בהצגת כרטיס חבר מועדון "המומחים למשכנתאות" בלבד. כרטיס זה ניתן לכם במעמד ההצטרפות כלקוחות.

אני מברך אתכם ומאחל לכולנו חווית הטבות מהנה!


קובי הלוי
מנכ"ל ומייסד "המומחים למשכנתאות".


כדאי לדעת: אם הינך בעל/ת עסק ולקוח המומחים למשכנתאות , אנא שלח לנו בדוא"ל office@mexpert.co.il את תחומי ההתמחות שלך, מספר מילים על החברה / מתן השרות, את ההנחות ואופי המבצעים שאת/ה מעוניין/מעוניינת להציע לשאר חברי המועדון, תמונה של המוצר עליו תרצה / תרצי לתת/ את ההטבה/לוגו החברה ואנו כבר נדאג להפיץ את הבשורה!תקנון המועדוןחייגו עכשיו 03-5502-632


לקוחות ממליצים