אודות "המומחים למשכנתאות"

הרשו לנו להתוודות אנו לא אוהבים הפתעות. נקודה. במיוחד בענף הפיננסים, האשראי והמשכנתאות, אנו בוחרים להעדיף את הבטוח, הנכון, השקול.

וזו בדיוק הסיבה שהחזון של "המומחים למשכנתאות" טומן בחובו ערכים בסיסיים ויציבים כגון משפחה וביטחון, חיסכון ניכר ושירות אישי. ערכים אלו מלווים אותנו מיום ייסודה של הקבוצה.


מה אנחנו מציעים?

במילים פשוטות: לימוד מעמיק ויסודי של הצרכים, הרצונות והיכולות שלכם, לימוד המניב תכנון מוקפד ומותאם אישית של הלוואת משכנתא (וכן הלוואות נוספות). באופן זה, אנו נייצג מול הבנקים את האינטרסים שלכם באופן המדויק והנכון ביותר. והכל – תוך כדי ליווי אישי צמוד. בלי הפתעות, בלי אותיות קטנות, בלי דאגות מיותרות.

נקודת המבט שלך, הלקוח, היא נקודת המבט שלנו. זה פשוט, זה חדשני, זה אמין, ובעינינו זה הדבר הנכון ביותר.

מדוע אנו מייחסים לכך חשיבות כה רבה? אין זה סוד כי הלוואת הענק הקרויה "משכנתא", היא ברוב המקרים ההוצאה הגדולה ביותר בחייו של אדם. "השפעת המשכנתא – ובמיוחד אופייה ומרכיביה השונים – על חיי הפרט והמשפחה לאורך זמן היא קריטית. רבים אינם מודעים לעובדה חשובה זו", הסביר לאחרונה בכנס יזמים קובי הלוי, האיש העומד מאחורי "המומחים למשכנתאות". קובי הוסיף עוד כי כ"יום פונים יותר ויותר לקוחות אל חברות יזמיות מתמחות, המהוות אלטרנטיבה דינמית, בטוחה וחסכונית לבנקים הגדולים". קובי הלוי איגד סביבו את חוד החנית של המשפטנים והכלכלנים בתחום האשראי והמשכנתאות, רובם פעלו בעבר בתוך המערכת הבנקאית ומכירים על בוריו את תחום המשכנתאות, האשראי וההלוואות. "המומחים למשכנתאות" היא התוצאה שנולדה משילוב כוחות זה, תוצאה שבסופה של יום תגרום לך הלקוח, חיסכון של מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא.

הקבוצה מתמחה בהיבטים מורכבים ומגוונים המשיקים אלו לאלו – ניהול פיננסי של משקי בית, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה ובחינה משפטית מדוקדקת של הסכמי הלוואה. ככזו, מציעה קבוצת "המומחים למשכנתאות" פתרונות כוללים ומקוריים המעניקים ללקוחותיה הרבים שקט נפשי לצד חסכון כספי ניכר. בעולם משתנה, מהיר ומורכב – מדובר ביתרונות עצומים. באופן טבעי, נראה כי יותר ויותר לקוחות מבינים זאת ומחפשים אחר אותם ערכי יסוד בסיסיים.


ומה אנחנו מרוויחים מכך?

כדי לשמור על האינטרסים של הלקוח, "המומחים למשכנתאות" אינה זוכה לתגמול מבנק כזה או אחר או מכל מוסד פיננסי דומה. ההעדפה היא לצרכי הלקוח, לא לאלו של המערכת הבנקאית. "כדי לבצע את פעילותינו בשקיפות מלאה, כאשר טובת הלקוח עומד לנגד עינינו, אנו גובים שכר טרחה עבור השירותים שלנו על פי קנה מידה אחד ויחיד: התוצאות שאנו משיגים עבורכם".
במילים אחרות: שקוף, ברור, מדיד ואמין.

הצוות המסור של המומחים למשכנתאות ישמח לעמוד לשרותך.
טל. 052-555-1992
פקס. 03-5510349
מייל. office@mexpert.co.il
סניף מרכז: רח שטיבל 8, תל אביב
סניף צפון: שדרות ירושלים 15, קרית ביאליק

צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »