מחזור משכנתא

מה יקרה מחר? ובעוד שנה? ובעוד עשור? החיים דינמיים, מפתיעים כל העת. אף אחד לא יודע לחזות את העתיד לבוא. לא במישור הפרטי- אישי ולא במישור הפיננסי הכללי. מאחר שבדרך כלל המשכנתא היא הלוואה לטווח ארוך למדי,(לעיתים עד 25 או 30 שנה), ישנם לעיתים מצבים, שמצריכים ייעוץ משכנתא - "לפתוח את הדברים" ולערוך שינויים.

הרי אף אחד מאיתנו לא יודע לחזות את מצבו הפיננסי בעתיד, ובוודאי לא את השינויים בשוק ההון והאשראי.

כאן נכנס לתמונה מושג חדש: "מחזור משכנתא". מה זה מיחזור משכנתא? מדובר בתהליך פיננסי שבבסיסו שינוי של הסכם ההלוואה המקורי. התוצאה הרצויה: חסכון כספי ניכר ושינוי לטובה בתזרים המזומנים של הלקוחות.


מיחזור משכנתא – מה קורה בפועל?

שינוי הסכם ההלוואה המקורי כולל מספר רבדים: החלפת מסלול, החזר חלק מההלוואה באופן מיידי, העברת המשכנתא לבנק אחר ועוד. למרות היתרונות האדירים, רבים מנוטלי המשכנתאות אף אינם מכירים את האופציה הזו של מיחזור משכנתא, (ובמקרים רבים גם לא מודעים לאפשרויות המיקוח שלהם מול הבנקים). כמו כן, מדובר בתהליך יקר, מייגע וסבוך שדורש ידע רב ולא פחות- עצבים מברזל.

מצד שני, מעניין לדעת כי תהליך מחזור המשכנתא מאפשר לעיתים את הגדלתה והרחבתה, ובאופן זה לנצל את הכסף שנותר ברשותכם למטרות אחרות שעליהן חלמתם – מטיול בחו"ל ועד מכונית חדשה...


מיחזור משכנתא - עם האצבע על הדופק

כמובן, לא לכולם יש את הידע, האפשרות או הזמן להיות עם האצבע על הדופק ולבדוק בכל עת את השינויים המתרחשים בשוק ההון ובענף המשכנתאות, בכדי לבחון את כדאיות מיחזור משכנתא.

הכדאיות הכרוכה במחזור משכנתא עוסקת בפרמטרים שונים, בהם, פער הריביות שנוצר עם הזמן, משך הזמן שנותר עד לפירעון, גובה הקרן, עמלות פירעון שונות ועוד. יועץ משכנתאות שזו התמחותו, יידע לנתב את הפרמטרים השונים לכדי מסלול מיטבי של מיחזור משכנתא, שיתאים לכם כמו כפפה ליד.

בנקודה זו אנו נכנסים לתמונה, עבורך הלקוח. כמי שמומחיותם ומקצועם הוא עולם הפיננסים, "המומחים למשכנתאות", מנטרים ללא הפסק את השוק. אנו נציע לכם שפע של אפשרויות למחזור משכנתא – ובכך נייצר עבורכם חיסכון כספי ניכר וכשאנו אומרים זאת, אנו מתכוונים לחיסכון של מאות אלפי שקלים בתהליך מחזור משכנתא.

במילים אחרות: אנו נבחן ללא הרף ובכל נקודת זמן נתונה את המציאות הפיננסית, וננתב אתכם אל המסלול הכספי של מחזור משכנתא הטוב ביותר עבורכם. בלי להסתבך, בלי להתרוצץ ובלי ביורוקרטיות .

ואתם? התפקיד שלכם הוא רק להתקשר עמנו ולומר: "זה הזמן לבצע מחזור משכנתא". אנחנו כבר נעשה את השאר.

מיחזור משכנתא עם המומחים למשכנתאות לחיסכון אדיר בהחזרי המשכנתא.

צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632
חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »