לוקחים משכנתא חדשה

רבים רואים במושג "משכנתא" מעין גזירה משמים, לעיתים בלתי מובנת, המביאה עמה התרוצצויות, ניהול מו"מ מייגע מול הבנקים ושאר בירוקרטיות מייגעות."המומחים למשכנתאות" מפשטים את הדברים והופכים את התהליך הפיננסי של ייעוץ משכנתא לפשוט, מובן ובעיקר – מותאם אישית לכם.


משכנתא חדשה. מה זאת משכנתא?

מהי משכנתא? מדובר למעשה בהלוואה, שמטרתה רכישה של נכס מקרקעין שהוא בית ובמילים פשוטות, בית שהוא לא רק נדל"ן בעל ארבעה קירות, אלא ביטחון, שקט נפשי, הגנה. זהו בית במושג הרחב שלו.

בעת שנוטלים משכנתא חדשה, הבית יהיה על פי רוב עירבון להחזרתה של אותה הלוואת ענק – העסקה הכלכלית הגדולה והמורכבת שאדם נוטל בימי חייו. הנתונים בישראל מלמדים, כי סכומי המשכנתאות הממוצעים עומדים בטווח שבין חצי מיליון לכמיליון שקלים. אכן, הלוואה שאסור להקל בה ראש.

הגופים המורשים לספק משכנתאות הם בנקים למשכנתאות, ואלו מפוקחים על ידי המדינה. הפיקוח הוא חיוני, אך אין זה סוד כי הבנק יעדיף למקסם את הרווח שלו. בעולם פיננסי מורכב זה, ישנן למעשה אינספור אפשרויות ומסלולי משכנתא לנטילת משכנתא חדשה. מה ההבדל ביניהם? בין השאר, גובה הריבית המוצעת, אופי ההצמדה, משך ההלוואה, וכן נקודות היציאה לאורך הזמן, (תחום מורכב בפני עצמו). ההחזר החודשי עצמו בנוי מסכום ההלוואה עצמה וכן מהריביות שהלקוחות משלמים לבנק בעבורה. לצד אלו, ישנן עלויות חד-פעמיות לצד עלויות קבועות – מפתיחת התיק ועד ביטוחי חיים וביטוחי נכס שיש לערוך.
בהקשר זה, חשוב עוד לדעת כי בעת נטילת משכנתא חדשה, הבנקים למשכנתאות דורשים מהלקוחות להפקיד לפחות חלק מן הסכום המיועד לרכישת הבית, כהון עצמי.

בעת שנוטלים הלוואה מסוג משכנתא, או משכנתא חדשה, מציע הבנק מסלולים בהרכבים שונים ואתם נדרשים להחליט במה לבחור. כמו בכל החלטה פיננסית, לכל משתנה – זעיר ככל שיהיה – יש משמעות חשובה לאורך השנים.


ייעוץ פיננסי עבור משכנתא חדשה - האותיות הקטנות, האותיות הגדולות

כאמור, בנק הוא עסק שנועד להרוויח. האם זה אומר שהכל נתון וקבוע מראש? בהחלט לא! במטרה שהמשכנתא תשתלם לכם, תתאים לכם, ובמיוחד – לא תפתיע אתכם בנקודות זמן שונות (כמו למשל בכל הקשור לקנסות היציאה) – יותר ויותר לקוחות נעזרים בשירותיהם המקצועיים של יועצי משכנתאות מומחים.
בראש ובראשונה, לנגד עיניהם של יועצים אלו, עומדת טובת הלקוח ולא טובת הבנק. זהו תפקידם – לראות את הדברים לעומק, להצביע על נקודות חוזקה ותורפה, ובעיקר – להתבונן בדברים מהפרספקטיבה של הלקוח עצמו – בהתאם ליכולותיו, דרישותיו ורצונותיו.

קבוצת "המומחים למשכנתאות" מלווים אתכם לאורך התהליך כולו, נושאים ונותנים מול הבנקים ובוחרים יחד איתכם את התמהיל הנכון ליצירת משכנתא חדשה, הראוי ביותר לצרכים האישיים המיוחדים שלכם. אם תרצו, זוהי "משכנתא תפורה אישית".

אותה "תפירה אישית" נובעת, באופן טבעי, ממחקר מעמיק של הצרכים, הרצונות והיכולות שלכם. כדי להצליח בכך, אין קיצורי דרך. והתוצאה? תכנון קפדני שכל פרטיו ידועים מראש, פרטים פיננסיים שמתאימים לכם כמו כפפה ליד.
הפתרונות שנספק לכם יפתיעו אתכם במקוריות שלהם, ובעיקר – בהתאמה שלהם אליכם.

התכנון הוא רק חלק מהתהליך הרחב כולו – אנו נייצג את האינטרסים שלכם מול הבנקים והמוסדות הפיננסיים השונים, נלווה אתכם וגם נשמש אוזן קשבת בכל שלב ושלב. כבר אמרנו: בלי הפתעות, בלי אותיות קטנות, בלי דאגות מיותרות.

צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632
חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »