משכנתא הפוכה

תמיד לימדו אותנו שמשכנתא לוקחים מי שמעוניינים לרכוש דירה. זה נכון, כמובן, אבל תחום המכשירים הפיננסיים מאפשר יצירתיות רבה גם בעולם המשכנתאות. משכנתא הפוכה היא דוגמה מצוינת.

משכנתא הפוכה מיועדת למי שכבר יש ברשותם דירה או בית. את הנכס הנדל"ני שלהם הם יכולים לשעבד לבנק, ובתמורה לזכות בהלוואה גדולה. לעיתים הלוואה זו תגיע עד למחצית מערך הבית המשועבד. כל זאת, ללא כל ערבויות נוספות ושאר תנאים מגבילים.


משכנתא הפוכה – קהל היעד

רבים מנוטלי משכנתא הפוכה הם אנשים בגיל הזהב (בני 65 ויותר), הנזקקים להתאים את אורח חייהם לתנאים משתנים. כך למשל, במעבר לדיור מוגן, או מימון אורח חיים, שבו תופסת מקום נכבד תרבות הפנאי, וגם במקרים של הזדקקות מיידית לכסף נזיל. כל אדם – וצרכיו האישיים.

משכנתא הפוכה אינה דורשת החזרים חודשיים, וגם התשלומים על הריבית והקרן נדחים לעתיד הרחוק, בעת שהדירה תימכר. והסכומים שתקבלו? מדובר בכ-15%-40% מערך הדירה – סכום נכבד לכל הדעות.

עם זאת, משכנתא הפוכה הינה הלוואה צמודת מדד, עם ריבית לא קטנה. בנוסף - נדרשים תהליכים בירוקרטיים, כמו גם עלויות שונות, (כגון: פתיחת תיק, תשלומים לבעלי מקצועי כשמאי, עו"ד ועוד). וחשוב לא פחות – לקיחת משכנתא הפוכה דורשת מכם התרוצצות בין הבנקים השונים, המציעים את המוצר הפיננסי הייחודי הזה, בהפרשים ניכרים זה מזה. בקיצור, נדרש להקדיש לעניין לא רק זמן רב, אלא גם ניתוח מדוקדק של השוק וכן ניהול משא ומתן מול המוסדות הפיננסיים.

קבוצת "המומחים למשכנתאות", רכשה לעצמה מוניטין מקצועי ממעלה ראשונה, בכל הקשור במתן ייעוץ משכנתא לנטילת משכנתא הפוכה. בפגישה עם היועצים הפיננסיים המומחים שלנו, תוכלו לבחון באופן מובן, הרכבים שונים של משכנתא הפוכה, כמו גם לבחור את ההסכם המיטבי עבורכם. למעשה, תתפלאו עד כמה התחרות בין הבנקים פועלת לטובתכם. כל זאת, בשילוב הידע, הניסיון, המומחיות והקשרים שלנו – יניבו לכם חסכון כספי ניכר.

לקוחותינו מצליחים לחסוך עד עשרות אלפי שקלים, בזכות החלטות מושכלות בכל הקשור לנטילת משכנתא הפוכה. התוצאה: שיפור מיידי ברמת איכות החיים שלכם.צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632
חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »