מאמרים

מחאה חברתית משכנתא וכל מה שביניהן.

בימים טרופים אלו אנו עדים לשינויים חברתיים עולמיים הרי גורל, מפתיעים ומעצבי מציאות מאביב העמים הערבי, המרידה של העם המצרי, התימני וכעת הסורי אל מול שלטון היחיד שהורגלנו בו בעשורים האחרונים במדינות ערב.


גם בארצנו הקטנטונת חווינו מחאה מהקשות והגדולות שידעה מדינת ישראל עד כה! עשרות אלפי אנשים יצאו לרחובות במחאה על הקושי להיות בעליה של דירה בישראל.


נושא הדיור היה רק נקודת הפתיחה לשאר הנושאים החברתיים הבוערים העומדים על הפרק במציאות היומיומית במדינת ישראל, אך המחאה מלמדת אותנו עד כמה כל הנושאים החברתיים קשורים יחד ובמרכזם ולא בכדי מצוקת הדיור.


הנושא מציג את כל הבעיה באור חדש ומעמיד אותנו ציבור רוכשי המשכנתאות לכאורה מעל חלק גדול מהאוכלוסייה שאינה מסוגלת לעמוד גם בתשלום החלק היחסי הנדרש כדי לרכוש  משכנתא, אך האם באמת כך הם פני הדברים?


מחקרים מוכיחים כי לקוחות רבים מאחרים בתשלומי המשכנתא ואף נזקקות להלוואות כדי לעמוד בתשלומים אלו, מצב שמכניס אותם לגרעון כלכלי כבד יותר ולקשיים כלכליים נלווים להלוואות אלו שהופכות את התשלום החודשי המינימאלי לחלק הארי של המשכורת.


כך שבמבט לעומקם של דברים כל אשר עניין בראשו מבין שבעלי המשכנתאות רחוקים אך במעט מאלו שאין בידם לקחת משכנתא ולעיתים מצבם אף קשה יותר.


הדרך היחידה להימנע מקשיים אלו ואחרים ולעמוד במסגרת התשלומים החודשיים בכבוד היא לתכנן משכנתא בצורה חכמה! היא לדאוג להחזר חודשי נמוך וריאלי ביחס למשכורת, לצמצם תשלומי עמלות וריביות וכל זאת ניתן היום לבצע בקלות על ידי מחזור משכנתא ותכנון מוקפד של משכנתאות חדשות.


ההצעה לקבל ייעוץ מקצועי חינם! ,שמתייחס למשכנתא כחלק אחד בכל ההתנהלות הכלכלית ותכנון חדש תוך בחינת כל האספקטים, זו הדרך הנכונה ביום להימנע מלהיות מובילי המחאה החברתית הבאה.


נכתב על ידי: המומחים למשכנתאות.תגיות: משכנתאמשכנתא חדשהמחזור משכנתאמחאה חברתיתכלכלה


צור איתנו קשר

חייגו עכשיו 03-5502-632

מאמרים אחרונים

לקוחות ממליצים

 • מכתב המלצה - צביקה פיק

  קרא עוד

 • מכתב המלצה - נעמה בראל

  רציתי להודות לך ניר לוי מכל הלב, על השירות המסור והאיכותי, על האדיבות...
  קרא עוד

 • המלצה ותודה חמה למומחים למשכנתאות

  לפני כחצי שנה רכשתי דירה, נזקקתי למשכנתא בשיעור של כ- 50% משווי הנכס. אני...
  קרא עוד

 • לכבוד מר קובי הלוי - המומחים למשכנתאות

  לאחר מספר שבועות של חיפוש משכנתא באופן עצמאי וקבלת מספר הצעות ממספר...
  קרא עוד

 • משפחת גיל

  ניר לוי - תודה רבה! ברור לנו מההתחלה שזה היה לא פשוט, משכנתא לא קטנה,...
  קרא עוד

 • לכל צוות חברת המומחים למשכנתאות

  ברצוננו להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי במחזור המשכנתא. הגענו...
  קרא עוד

 • להמלצות נוספות »